(ВИДЕО) Се вратила уште појака: Наташа Беквалац продолжува со настапи после нападот – викендов била во Македонија!

Пред да излезе на сцената Наташа ја дочекала порака од непознат додворувач.Вљубениот маж смета дека пејачката е многу јака жена…
Пејачката Наташа Беквалац (37) првпат после семејното насилство излегла на сцена и запеала. нејзиниот настап на белградски слав публиката едвај го дочекала.

Ljubav ste moja❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Пред да излезе на сцената Наташа ја дочекала порака од непознат додворувач.Вљубениот маж смета дека пејачката е многу јака жена. Ја нарекува вселена, сонце, месечина, но и облаци. Пејаката, напишал, нему му е се. Го оставил својот број и чека да му се јави.
„Моја убава Наташа. Вечерва од Виена дојдов само поради тебе. Но, немам сила да ти пријдам. Јас ќе те заштитам, чувам и сакам“, и напишал обожавателот на Наташа.

Беквалац полека се враќа на својата работа после повеќе од два месеци отсуство од јавноста и нападот на сопругот Лука Лазукиќ (37). Првото јавно обвинителство во Белград на судот му поднело обвинителен предлог против нејзиниот сопруг кого го терети дека извршил семејно насилство над сопругата.
Ако му се докаже обвинението би можел на три години во затвор. Исто така му ја продолжиле забраната на приоѓање и комуникација со Беквалац која веројатно ќе потрае до судскиот процес.
Болката на Наташа како да стивнува па пејаката го најавила своето враќање на сцената…
Како изгледа Наташа на сцената можеле овој викенд да видат и нејзините обожаватели во Македонија, поточно во Велес и Гевгелија.

#samosesrcemdobrovidi …❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Најлуда свадба во Србија – извадил „зоља“ за да гаѓа јаболко 

Српските свадби ги следат низа обичаи, а еден е да се гаѓа јаболко со пушка. …