(ФОТО) Познатата глумица го открила крајот на серијата „Игри на престолите“!

Додека фановите на една од најпопулрните серии „Игри на престолите“ со нетрпение ги очекуваат новите епизоди за да дознаат „кој ќе извлече жива глава“ во последната сезона, а особено кога станува збор за членовите на семејството Старк, се чини дека една глумица со својата тетоважа тоа и’ го открила.
Судејќи според тетоважата на Софи Турнер која го толкува ликот на Санса Старк, се чини дека токму таа ќе преживее во последната сезона.


„Осамениот волк ќе умре, но стадото ќе преживее“ е познат цитат на таткото на Санса, Нед Старк од првата сезона, според која и настанала тетоважата, која и не им е омилена на фановите бидејќи сметаат дека ѕвездата на серијата само што го открила крајот на „Игри на престолите“ делумно и поради цитатот кој ги испишала на раката под цртежот на волк.
Фотографијата ја објавила жената која на Софи и ја направила тетоважата
а коментарите на неа биле многу негативни.
„Навистина ќе преживее?“, „Дали е ова спојлер“, „Самошто ја уништи последната сезона“, се само некои од коментарите на загрижените фанови на серијата кои сепак не можат со сигурност да кажат дали славната глумица го открила крајот или тетоважата ја направила само за да го одбележи крајот на својата улога. А, можеби цитатот едноставно толку и се допаѓа што одлучила засекогаш да го има на раката.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Глумецот од сериите „НЦИС“ и „Бул“ ослабнал 20. килограми без „теретана“ – Открил и како!

Актерот Мајкл Ведерли, sвездата на сериите „Бул“ и „НЦИС“, неодамна призна дека се здебелил. За …