(ВИДЕО+ФОТО) Секси водителка ја „шуткале“ во емисија во живо а таа само се смеела…

Мексиканската водителка, која ја нарекле најсекси прогнозерка на светот, за време на емисија во живо ја шуткале, во бизарен ритуал кој на нивната екипа би требало да и помогне на Светското првенство.
27. годишнта водителка немала ништо против тој ритуал, за време на кој облекла мексикански дрес и ултра кусо здолниште.
„Дај и удар во задникот за среќа“ вели еден од ководителите додека убавата Мексиканка се местела.


☀️☔️💦

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on


Мексико првиот натпревар, во групата Ф, го игра против Германија на 17. јуни, после што силите ќе ги одмери со Јужна Кореја и Шведска.

❤️

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

На последните шест светски првенства Мексико испаѓал во осминафиналето, а дали овој ритуал ќе им донесе среќа (или само прегледи на Јутјуб) останува да се види.

Happy Sunday ☀️👙 #malinalco #pueblomagico ✨#Mexico 🇲🇽

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПАРТНЕРОТ ФЛЕРТУВА СО ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ: Еве како да откриете дали се работи за МИКРО-ИЗМАМА

Иако сте во врска неколку месеци, сепак вашиот партнер се допишува со поранешната девојка на …