(ФОТО) Семејството се шири: Петтото дете го чека со 15. години помладиот сопруг: Славната глумица трудна на 55. години!

Бригит Нилсен го проширува семејството. Веќе има четири сина, од кои тројца имаат различни татковци
Бригит Нилсен, данска глумица и манекенка на својот Инстаграм профил објавила среќна вест. Имено, глумицата го очекува петтото дете и тоа во 55. година на животот и не ја крие својата среќа.


Бригит е во брак со 15. години помладиот Матиас Деси, а ова ќе им биде прво заедничко дете. Досега била во брак со данскиот музичар Каспер Вилдинг со кого го има првиот син Јулиан Вилдинг.Вториот брак бил со Силвестер Сталоне, но немале деца. Во бракот со Марк Гастино и се родил синот Килиан Маркус Нилсон, а со бившиот возач на трки, Раул Меер-Ортолани има два сина – Раул Арон и Даглас Арон.

family getting larger ❤️ #me #family #brigittenielsen #babybump

A post shared by Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Мрачна тајна на Хали Бери: Својот изглед го должи на болеста!

Од доцните осумдесетти години на минатиот век глумицата се бори со свирепа болест…   View …