Отсега гигантот за обложување Coinbet24 достапен и во Македонија!

Македонскиот обложувачки пазар е побогат со уште еден гигант во таа сфера. Имено, пристигнa онлајн обложувалницата и казиното на Coinbet24.

Станува збор за една прилично нова обложувалница која нуди широк спектар на натпревари и игри за обложување. Спорд нашето искуство на Coinbet24 има нешто повеќе од 10.000 натпревари во живо месечно и повеќе од 200 маркети за играње.

Како најважно што сметаме дека треба да го потенцираме се реалните коефициенти кои ги нуди оваа обложувалница. Може да кажеме дека нивната вредност е иста дури и подобра како во најстарите и најпознатите онлајн обложувалници.

Друга важна карактеристика која што е вредна и значајна за корисниците е брзата исплата. Најчесто исплатата се процесира за 2-3 минути, а за поголемите суми тоа може да потрае до неколку часа.

Веб сајтот е лесен за навигација и тоа што го барате многу лесно ќе го најдете. Располага и со мобилна верзија, па така нема да се соочите со проблеми доколку не сте пред компјутер, односно Coinbet24 ќе ви биде достапна и преку вашиот мобилен телефон или табелeт.

Покрај спортско обложување, на сајтот може да најдете онлајн казино кое што е во рамките на сите светски стандарди. Располага со убав дизајн, висока графика, квалитетен звук и висок процент на исплата. Тука може да ги најдете најпознатите слотови од најдобрите производители на софтвер за игри на среќа и најпознатите игри на маса како што се покер, блек џек и рулет. Секако не се изоставени и љубителите на казино игри во живо каде што ќе ве пречекаат преубави дами.

Во обложувалницата може да уплатите преку вашите кредитни, дебитни картички и Skrill. Исто така може да се обложувате и со биткоини, а тоа е реткост во онлајн обложувањето.

Згора на тоа, доколку одлучите да се приклучите на сајтот на Coinbet24, тоа ќе го направите многу лесно, бидејќи сајтот има македонска поддршка, а и ќе си добиете и соодветен бонус за добредојде во висина од 100% до 100 евра.

Со еден збор, Coinbet24 е вистинско место за љубителите на спортското обложување и казино игрите.

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Еден детски живот зависи од нас: Да бидеме хумани и да и помогнеме на Мила!

Мила има 2 и пол години, и има сериозно оштетување на мозокот и доцнење во …