(ВИДЕО+ФОТО) Надвор бил „тип топ“ а внатре…Дејвид Бекам се посрамотил за време на венчавката!

Една од познатите фаци на кралската венчавка бил и Дејвид Бекам, кој на патот до црквата бил меѓу најелегантните званици. Неговата сопруга, Викторија, со своето издание не предизвикала толку воодушевување.
Тој носел сив костум со елек, додека изданието на неговата сопруга многумина потсетило на фустанот кој го носела на свадбата на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон.
По влегувањето во капелата „Свети Џорџ“ во замокот Виндзор, славниот Бекс бил „уловен“ во нешто недозволено – жвакање мастика. Како што пишуваат британските медиуми жвакал како од тоа да му зависел животот.

Коментарите пак на социјалните мрежи се урнебесни.

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА КРЕНА ПРАШИНА: Синди Крафорд (55) позирала за Вог – без облека!

Насловната страница на списанието „Вог“ е украсена со нејзин портрет со нагласена фризура, но една …