(ВИДЕО) „Урбан блок“: Како да го носите синиот кармин по примерот на светските ѕвезди?

Во новиот „Урбан Блок“ ќе гледате:
– како да го носите синиот кармин по примерот на светските ѕвезди
– трендови за убавина и модни додатоци кои ќе ја одбележат оваа сезона
– патување во Малта- што е она што би требало да го знаете ако таа е ваша следна дестинација

„Урбан блок“, оваа сабота во 12:30 на ТВ Алфа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Елена Ристеска во „Еден на Еден“: „На шега секогаш пеам нешто нетипично за мене!“

Фановите на Елена Ристеска наскоро ќе можат да купат производи од нејзината линија на препарати. …