(ВИДЕО+ФОТО) Дали е ова најслаткото дете на светот:Русокосото момче го освоило интернет!

Едно русокосо момченце го привлекло вниманието на социјалните мрежи…
На Инстаграм профилот кој го води неговата мајка можат да се видат бројни фотографии на кои таа сакала да го забележи секој чекор на својот син.

Sweetie!! 💙💙💙💙


A post shared by Colton✨Austin✨Parker✨Camryn (@sopo.snaps) on


….and more kiss face!! 😘💋❤️

A post shared by Colton✨Austin✨Parker✨Camryn (@sopo.snaps) on

Little stud!! 🖤🖤🖤 tee- @wildworldclothingco

A post shared by Colton✨Austin✨Parker✨Camryn (@sopo.snaps) on

Ова момченце преку ноќ го освои светот, а на социјалните мрежи се говори колку е убав дури и кога само седи или гледа телевизија…Широка насмевка, секогаш уредна фризура, и таинствен поглед…

Just being cute! 💗

A post shared by Colton✨Austin✨Parker✨Camryn (@sopo.snaps) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Тони Цетински бил на трансплантација на коса, СЕ’ објавил на Инстаграм

ТОНИ Цетински објави на Инстаграм дека решил да направи трансплантација на коса. „Одамна имам желба …