(ФОТО) На ултразвук на нероденото дете видела нешто чудно:„Оттогаш плачам“

Ако некогаш сте гледале снимки од ултразвук веројатно не ви било јасно што гледате на нив. Но, 32. годишната Стефани Џексон тврди дека знае што гледа, а освен нејзиното бебе тоа било и лицето на нејзината почната баба.
Оваа Англичанка од Ливерпул е во 18. недела на бременост, а за време на прегледот кај нејзиниот гинеколог направила и снимање со ултразвук. Кога и ја дал снимката на Стефани таа почнала да плаче.
Не ја расплакал погледот на нејзиното неродено дете, туку лицето на баба и која умрела пред 14. години. Истото лице го гледа и мајка и на Стефани, трудницата открила дека била многу блиска со баба и и’ дека таа и нејзиниот партнер и се молеле на баба и да добијат дете.
Мајкл Дејвис, партнерот на Стефани, пред да се запознаат направил вазектомија а кога одлучиле дека сакаат деца отишол на таканаречената обратна вазектомија.
„Мама прва ја забележа баба, но ја видов и јас како и нашето семејство и пријателите. Поради тоа, откако ја видов, плачам“ рекла Стефани.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …