(ВИДЕО) „Квадрат“: Како од вашата гарсоњера да направите удобно место за живот?

Еве кои теми ќе го исполнат новиот „Квадрат“:
– инспиративни практични примери за уредување на гардоњера
– како да го осветлите просторот со расвета во индустриски стил
– аголните гарнитури идеално решение за секој простор
– нова колекција модуларен мебел
Недела, 11:30 на ТВ Алфа, резервирано време за „Квадрат“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) 88 милиони часови гледање: Ова е моментално најгледаната серија на Нетфликс

Кон крајот на мај на Нетфликс пристигна серијата FUBAR. Во главната улога е Арнолд Шварценегер, …