(ВИДЕО+ФОТО) Трамп се обидел да ја фати Меланија за рака – тоа што таа го направила е тешко да се гледа!

За време на посетата на францускиот претседателски пар на Белата куќа, Доналд Трамп повторно се обидел да ја фати Меланија за рака и повторно не минал добро.

И, не само што не минал добро туку снимката од неговиот очајнички обид Меланија да го прифати неговиот допир може да се опише како дефиниција на агонија.

Трамп со малечкиот прст се обидувал да ја натера Меланија да му даде рака, меѓутоа таа само ладно стоела и ја држела раката во цврст стисок. Кога конечно се откажала и ја отворила дланката Трамп и се заблагодарил.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Топ 10. намирници за хидратација во летните жештини

Првото нешто на што помислувате во топлите летни денови е чаша ладна вода. И не …