(ФОТО) Обожавател на слики на телото: Вака изгледа телото на Џастин Бибер!

„Повеќе од 100. часа тешка работа на моето тело и не би избришал ниту една. Апсолутно сакам уметност и од своето тело направив платно, многу е забавно…вели Џастин Бибер.

Светски познатиот пејач Џастин Бибер со милионските фанови сподели фотографија која ги изненади сите.

Имено тој го покажа својот горен дел од телото кое е целосно истетовирано, а за сето тоа потребно било да поминат 100 часа напорна работа.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Пејачот е познат како некој што обожава тетовирање, па така не треба да ги чуди фановите што на неговото тело речиси и да нема празно место за нова тетоважа.

„Доколку не болат тетоважите би ги имале сите. Добро можеби не сите. Повеќе од 100. часа тешка работа на моето тело и не би избришал ниту една. Апсолутно сакам уметност и од своето тело направив платно, многу е забавно, напиша пејачот на својот Инстаграм профил.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Најлуда свадба во Србија – извадил „зоља“ за да гаѓа јаболко 

Српските свадби ги следат низа обичаи, а еден е да се гаѓа јаболко со пушка. …