(ФОТО) Први фотографии од филмот за принцот Хари и Меган Маркле

Додека сите со нетрпение ја очекуваат венчавката на најпопуларниот кралски пар, принцот Хари и глумицата Меган Маркле, пристигнуваат првите фотографии од филмот за младиот пар.
Остварувањето „Меган и Хари: Кралска ромнса“ на малите екрани ќе биде прикажан неколку дена пред самата венчавка, односно на 13. мај.
Филмот ја следи љубовната приказна на Хари и Меган, од моментот кога се запознале, биле пријатели, потоа својата романса ја криеле од јавноста, и секако свршувачката.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што им е на мажите најпривлечно кај жените, а не е изгледот

Интересно истражување покажало дека еден фактор може да „прави чуда“ доколку сакате да заведете момче. …