(ВИДЕО) „Фчерашни новости“ со ексклузивно вклучување од прес-конференција на Владата

Ефтина струја и нова епизода на „Фчерашни новости“. Што треба повеќе во недела навечер? Следи 24 епизода на најгледаната хумористична емисија. Во неа последни ќе дознаете:
-Возбудлива акција на македонската полиција

-Човек со 10 години стаж првпат на работа!

-Ексклузивно вклучување од прес-конференција на Владата

Не ја пропуштајте и оваа епизода на Фчерашни новости. Недела 20 часот на Телма телевизија и во живо на нивната Фејсбук страница.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Елен ДеГенерис после 19. сезони најавила простување од публиката

Познатата водителка Елен ДеГенерис одлучи претстојната 19-та сезона на нејзиното ток-шоу „The Ellen Degeneres Show“ …