(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Свратете на момент на Инстаграм профилот на Џенифер Лопез – ќе ни бидете благодарни!

Латино пејачката и глумица ја памтиме по жешките концертни изданија и тесни фустанчиња, а дека подеднакво секси може да биде и во спортски изданија не убедила со фотографиите кои самошто ги објавила на Инстаграм.
Откако е во врска со пензионираниот играч на безбол, Алекс Родригез, папараците повеќе внимание посветуваат на движењата на Џенифер Лопез околу теретаната отколку во ноќните проводи.

Убавата пејачка во последно време многу внимание му посветува на својот физички изглед а напредокот на нејзината занесна фигура папараците внимателно го следат сочекувајќи ја пред теретаната.

Се чини дека Џеј Ло одлучила да стави крј на тоа и на радост на своите 70. милиони следбеници на Инстаграм, почнала да објавува фотографии од онаа страна на ѕидот на теретаната.
Џенифер сеуште не дели никакви совети кога станува збор за вежбањето, повеќе е концентрирна на правилен избор на облека, па нешто за станувањето, јакнењето и сјајот и што ја мотивира да започне со тренингот.

Всушност, ние мислиме дека само сакала да се пофали со своите уникатни хеланки со интересен дезен. И’, да бидеме искрени, тешко ни е да се одлучиме на која од двете фотографии подобро изгледаат. Иако, тешко дека би нашле забелешки и на спортската маичка во која Џеј Ло одлучил да го одработи својот тренинг.

Peaceful moments… #priceless 📷by @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Најлуда свадба во Србија – извадил „зоља“ за да гаѓа јаболко 

Српските свадби ги следат низа обичаи, а еден е да се гаѓа јаболко со пушка. …