(ФОТО) Едногодишната Сунчица на Глоговац нема да го памти својот татко

Едногодишната Сунчица нема да го запомни татко и, со оглед на тоа дека го изгубила премногу малечка.
Небојша Глоговац, покрај легендарните улоги зад себе ги остави и 20. годишниот син Гаврил, 17. годишниот Милош (синови од претходниот брак) и едногодишната ќерка Сунчица.
Глоговац после 18. години брак со професорката и сликарка Мина, пред две години вплови во љубовна врска со новинарката и фитнес инструкторка Милица Шчепановиќ. Тие се запознале на снимање на филмот „Соблекување“, после што станале наразделни.
Сепак разводот на Небојша од првата сопруга немал врска со Милица, бидејќи Мина и Глоговац и пред тоа се договориле да се разделат.

Едногодишната Сунчица нема да го запомни татко и, со оглед на тоа дека премала го изгуби.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) На концертот на Адел во Лас Вегас ќе можат да дојдат само луѓе кои се вакцинирани и имаат негативен тест

Обожавателите кои сакаат да присуствуваат на концертот на пејачката Адел во Лас Вегас мора да …