(ФОТО) Душегрижниците коментираат за изгледот на Тамара: Младата мајка „се преполови“!

Не е тајна дека нашата популарна поп-пејачка Тамара Тодевска по породувањето напорно работеше на тоа да ја врати линијата како претходно, па дури и во подобра форма.
На социјалните мрежи таа редовно ги објавуваше третманите кои ги применува на себе, а по скоро две години од раѓањето на Хана, таа речиси се преполови.
Деновиве на една свечена забава каде присуствуваше избра минималистички стајлинг од елегантен женски костум кој ја нагласи нејзината топ форма.

Кошулата ја раскопча за да го нагласи сексапилот, а пак струкот го преграби со двете раце како манекенка.
Нејзините пријатели и следбеници кои ја погледнале објавата и порачале дека изгледа совршено, но и дека е доволно со слабеење.
Секако, дали и колку треба да слабее најдобро си знае Тамара!

„Доволно е“, гласи еден од коментарите под фотографијата.
Сепак, мајчинството е најслатката, но и најисполнителната задача за една жена и мајка која согорува доста калории, па според најновиот изглед јасно е дека Тамара максимално и е посветена на Хана.

My endless love❤️☃️❄️🌨☀️

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ЗА 3. НЕДЕЛИ СЕ ЗДЕБЕЛИЛ 20 КИЛОГРАМИ: Познатиот глумец Марк Волберг непрепознатлив за новата улога!

Марк Волберг порано бил и модел за Калвин Клајн, но и некој што се придржува …