(ФОТО) Лепа Брена во 58. година ги покажала нозете и покажала дека и’ понатаму е „бомба“

Иако има 57. години Лепа Брена има тело на кое би можеле да завидуваат и многу помлади жени.
Тоа повторно го покажала објавувајќи фотографии од одморот во егзотичните Малдиви каде позира во фустан со висок шлиц и ги покажува своите долги нозе.

Maldivi 2018

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Нејзините следбеници биле воодушевени со тоа дека минувањето на времето на популарната пејачка скоро и’ да не се гледа.

Maldivi 2018

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

„Времето не и може ништо, поубава е отколку на 25“, „Нозе број еден и’ ден денес“, „Како да имаш 35“, „Риба и пол, била и остана“ се само некои од бројните пофалби кои и ги оставиле нејзините обожаватели.

Maldivi 2018

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Тивок убиец на бракот – посмртоносен од пари и секс

На прашањето зошто браковите пропаѓаат, повеќето би одговориле дека причината е лошиот сексуален живот, финансиската …