(ФОТО) Фалангата во Арената во Загреб развиори џиновско македонско знаме

Македонија ги има едни од најатрактивните навивачи во светот. Па, нели ЕХФ подготви специјално видео за нив.А, дека заслужуват покажаа и’ на последниот натпревар на нашата репрезентација во групната фаза.

Нашата фаланга на почетокот на натпреварот со европскиот шампион Германија, го развиори џиновското знаме во Арената во Загреб:


Еве како изгледа тоа:


 

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Го смирува ЖЕЛУДНИКОТ, ја обновува СЛУЗОКОЖАТА: На овој начин подгответе ги семките од ЛЕН и прочистете го организмот

Ако имате болки во желудникот, се нервирате, пиете премногу лекови, лененото семе ќе биде вашата …