(ВИДЕО+ФОТО) Трамп повторно ја „понижил“ Меланија: Со синот ја оставил да накисне на дождот!

Исто така во еден момент влезе во автомобил, а претходно не и ја отвори вратата за да таа влезе прва.

loading...

Претходно демонстранти се собрале во близина на одморалиштето за да протестираат против Трамп. Нивната причина за протестот се омаловажувачките изјави на Трам за Хаити и африканските земји.


Еден демонстрант држел знак на кој го покажува Трамп како диктатор покрај Мусолини, Хитлер и Сталин.

Друг држел знак: „Престанете со расизмот Трамп. Хаити придонесе за слободата во САД“.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Заедно се посилни: Се споија Огнен Здравковски и „Браво бенд“!

Од неодамна групата „Браво бенд“ има нов член, односно добиваат засилување и тоа не било …