(ВИДЕО+ФОТО) Трамп повторно ја „понижил“ Меланија: Со синот ја оставил да накисне на дождот!

Трамп повторно го покажал својот егоистичен карактер. По малото смирување околу „недоразбирањата“ со сопругата, американскиот претседател повторно направил гаф со кој ги понижил сопругата Меланија и синот Барон…

Претседателот Доналд Трамп ги оставил својата сопруга Меланија Трамп и синот Барон, за време на невремето на меѓународниот аеродром Палм Бич во Флорида. Првиот човек на САД го земал чадорот за да си ја заштити косата и се качил во авионот.
Неговото семејство останало на отворено.
Не е познато дали Трамп во било кој момент им понудил на Меланија и Барон да застанат под големиот чадор.


Семејството Трамп се враќало во Вашингтон по долгиот празничен викенд во Мар-а-Лаг.
Претходно вакви слични моменти доживеа Меланија откако Трамп одби сопругата, да ја држи за рака.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ГИ НАСМЕАЛ ГЛЕДАЧИТЕ – Водителот на РТС се „телепортирал“ во студио за време на преносот на СП: „Сепак, не ја плаќаме претплатата за џабе!“

Водителот на Радио-телевизијата на Србија (РТС) стана хит на социјалните мрежи откако се „телепортираше“ во …