(ФОТО) Катица Јанева ја претстави внуката!

Може да врши многу сериозна функција но кога станува збор за внучињата, како и сите баби така, и специјалната јавна обвинителка Катица Јанева едноставно „се топи“ од милина…
Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева на својот профил на Инстаграм денес објави фотографија од својата внука. Малечката Ангела е обечена во палтенце на Баба Мраз и многу трпеливо позира покрај гордата баба.
Фотографијата е направена во СЈО, каде што во средина стои елка со новогодишни пакетчиња.
Ова е прва фотографија која Катица ја објави со Ангела.

Нејзината ќерка Емилија се породи на почетокот на ноември. Тогаш Катица радосната вест дека станала баба ја објави на социјалните мрежи постирајќи виски и апетисани како здравица за бебето.

loading...

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) НЕГАТИВНИ РЕАКЦИИ – Гледачите згрозени од новиот филм за Мерлин Монро: „Ова е сурово, не го гледајте!“

Филмот „Blonde“, измислена приказна за легендарната актерка Мерлин Монро, кој неодамна беше објавен на Нетфликс, …