(ФОТО) Никој не ја забележал Адел: Кејт Мидлтон повеќе не може да го скрие трудничкото стомаче!

Изминатите денови се шпекулирало дека војвотката од Кембриџ се обидува да го скрие трудничкиот стомак, но тоа дефинитивно повеќе не го може – дури и ако навистина посакува…
Кога британското кралско семејство вчера објавило портрет на кој принцот Вилијам, Кејт Мидлтон и нивните деца – принцот Џорџ и принцезата Шарлот го честитат Божик, сите забележале иста работа.
Имено, станува збор за нешто постара фотографија на која војвотката од Кембриџ има нагласено вита фигура и рамен стомак. Поради тоа многумина изразиле загриженост поради фактот дека Кејт Мидлтон очигледно го крие стомакот од јавноста, што е јасно и според нејзините модни избори во последно време.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Уште една повреда на Харисон Форд – сега станува збор за рамото

Актерот Харисон Форд го повредил рамото додека вежбал за борбена сцена за време на снимањето …