(ВИДЕО) „Танчери со талент“: Ирина воодушеви и измами воздишки со стомачниот танц!

Ирина Шевченко на „Танчери со талент“ во Грузија предизвикала многу воздишки. И’ кај публиката и’ кај членовите од жирито.Но, не биле воодушевени само мажите туку и жените.
Погледнете го настапот на Ирина Шевченко:


Irina Shevchenko on Georgia's Got Talent 2017

Irina WOWS the audience!! #GotTalent


Posted by Dancers Got Talent on Sonntag, 19. November 2017

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Три знаци дека цревата ви се болни – доколку ги забележите, неопходно е итно да се обратите на лекар

Веќе сте свесни дека вашите црева се еден од најмоќните делови на вашето тело. Експертите …