(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк објавила видео во кое шета гола: „Како да не родила“

„Линијата после породувањето ја средив бавејќи се со спорт и благодарение на долгите прошетки“ рекла Русинката. Шајк со глумецот Бредли Купер и ќерката Леа живее во својот стан во Њујорк
Ирина Шајк (31) бившата девојка на фудбалерот Кристиано Роналдо (32) плени со својот изглед каде и да се појави поради што модните агенти постојано ја ангажираат за снимање. Иако со глумецот Бредли Купер (42) во март ја доби ќерката Леа Де Сеин, нејзините обожаватели постојано „ја честат“ со комплименти дека изгледа како никогаш да не родила.
Манекенката овие денови ја промовира книгата на модните фотогрфи Мерт Алас (45) и Мркус Пигот (46) поради која од себе ги симнала сите крпички и останала само во штикли.

Do u know the book of love ? 🖤🖤🖤 Mert and Marcus 20 years of work limited editions and signed book is out ! Order online http://bit.ly/2AxGu7Y @mertalas #mertandmarcus

loading...

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on


Во црно-белото видео Ирина шета потполно гола, а во еден момент се свртува од камерата и го покажува задникот. Со „жешката снимка“ Ирина се пофалила на социјалните мрежи.
„Линијата после породувањето ја средив бавејќи се со спорт и благодарение на долгите прошетки“ рекла Русинката.
Освен секси видеото Шајк снимила и провоктивни фотографии кои Мерт ги објавил на социјалните мрежи.

Инаку, Ирина и глумецот Бредли Купер со ќерката живеат во нејзиниот стан во Њујорк, каде минуваат повеќе од времето.

Шајк порано во интервјуата истакнувала дека за неа семејството е најважната работа на светот.
„Ја обожувам својата работа и уживам во неа, но тоа не и е најважно во животот. Поважни ми се пријателите и семејството, луѓето кои ги обожувам“ рекла Русинката.

Sundayzzz

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ОД ОДМОР ОТИШЛА ВО СМРТ – ПРИНЕЗАТА ДАЈАНА ЕДЕН МЕСЕЦ ПРЕД СМРТТА УЖИВАЛА СО ДЕЦАТА И ЉУБОВНИКОТ НА ОДМОР: Фотографии од јахтата „кршат“ срца

Фотографиите од снимањето на серијата за принцезата Дијана покажале како таа ужива на одмор со …