Гласините се’ посилни: Бред Пит деновите ги минува со новата холивудска миленичка

Според медиските написи, после љубовниот крах со Ангелина Џоли популарниот глумец утехата ја пронашол во 27. годишната оскаровка…
Откако во 2016. година медиумите ги полнел со теми околу раскинувањето со
Ангелина Џоли, 54. годишниот Бред Пит бил романтично поврзан со многу колешки како Сиена Милер и Кејт Хадсон, а според најновите медиумски написи, моментално вниманието му го окупира 27. годишната оскаровка Џенифер Лоренс.
Едногодишната врска со режисерот Дарен Аронофски, Џенифер ја прекинала неодамна,а иако се нагаѓало дека љубовта помеѓу славната оскаровка и 22. години постариот режисер „пукнала“ поради големата разлика во години, холивудската убавица во едно од последните интервјуа ја открила причината.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Шест симптоми дека вашиот ЦРН ДРОБ  е полн со ОТРОВИ!

Обрнете внимание на дискретните показатели за оптоварениот црн дроб. Најголемиот цврст орган во телото е …