(ФОТО) Ана Ивановиќ блеска: Конечно го „прошетала“ трудничкото стомаче!

Бившата тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг Бастијан Швајнштајгер, декемвриските денови ги минуваат во Шпанија, во друштво на блиски пријатели.
Ана и Бастијан моментално престојувале во градот Палма де Мајорка каде неодамна допатувале за да се одморат и уживаат во еден од најубавите европски градови.
Тие секојдневно обиколувале одредени места во градот, а идната мајка со друштво одела на опуштени прошетки.

Така Ана била забележана на улиците во една лежерна трудничка комбинација која доста добро и стоела.
Бившата тенисиерка блескала во црниот фустан со миди должина и сив капут, под кој јасно се наѕирал трудничкиот стомак.
Комплетниот стајлинг го зачинила со додатоци како чизми со коцкаста штикла и очила за сонце со сини стакла.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Шест симптоми дека вашиот ЦРН ДРОБ  е полн со ОТРОВИ!

Обрнете внимание на дискретните показатели за оптоварениот црн дроб. Најголемиот цврст орган во телото е …