(ФОТО) Профилот на најубавото девојче на светот преплавено со коментари кои навистина не е пријатно да се читаат

„Најубавото девојче на светот“ како што новинарите ја нарекле Анастасија Кнјазева пред неколку години, е се’ попопуларна на Инстаграм, а освен лајкови, нејзините фотографии се исполнети со стотина илјади коментари од кои некои се непријатни за читање.


Освен што на нејзината мајка и предлагаат на Ана да „и пушти“ шишки бидејќи ќе изгледа постара, некои предложиле шестгодишното девојче да излезе на состанок. Освен состаноци во сегашност, на профилот на малечката Анастасија пристигнуават и оние кои се нарекуваат „нејзини принцови во иднината“.

Дорогие, друзья! Это наш первый опыт в конкурсах и прошу отнестись к этому с пониманием. Сегодня мы не смогли выбрать победителя в связи с тем, что инстаграм не видит лайки победителей, а мне присылают скрины, что они есть. Я совсем не хочу никого обидеть. Я за честный конкурс! Раз получилась такая неразбериха, мы будем подводить итоги в следующую субботу в 21.00 по Мск. Условия конкурса меняю-никаких лайков 😤 Если кто-то поставил новый номер и сделал репост заново, пожалуйста, удалите свой старый номер❗️❗️❗️ Один человек-один номер❗️❗️❗️Всем удачи!!! И да… Настя очень расстроилась, что мы так и не смогли выбрать победителя😞


A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on

Нејзината мајка одамна ја критикуваат поради фактот дека девојчето поради фотографирање и моделинг го загубила детството, а како минува времето, критики и грди коментари има се’ повеќе.

А вы уже готовы к зиме? Берет и перчатки от любимых @chobikids 🍁 Фото 📸 @natalaina

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЖИВОТ ВО ЗАЕДНИЦА – 1.500 луѓе споделиле 12. клучни совети за среќен брак

Разговарајте за сè отворено, особено за она што ве боли… Кога се оженил, американскиот автор …