До Нова година еден конфекциски број помалку:Овој напиток ќе го согори секој грам маснотија!

Напитокот од само две состојки е важно да се пие на празен стомак…
Ако сте се откажале од одлободувњето од вишокот килограми, ова ви е идеална можност да го испробате единствениот начин за тоа – со моќен напиток кој ги топи мастите.
На вас е сами да се уверите.
Имено, напитокот го подобрува исфрлувањето на одвишната вода од организмот, а многу е едноставен за подотовка.
Се’ што ви треба е еден лимон, врзоп магдонос и вода.
Во сокот од лимон потопете го блендираниот магдонос, а потоа долијте вода. Напитокот конзумирајте го на празен стомак, по една чаша во текот на пет дена, а потоа направете пауза од пет дена.
Ќе бидете воодушевени со постигнатите резултати, а воедно ќе се ослободите од проблемите со камењата во бубрезите, доколку ги имате.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

Ќе слабеете три пати побрзо: Оваа стратегија нема врска ниту со вежбање, ниту со изборот на храна!

Еден од Топ 12. трикови кои нутриционистите ги користат за да не се здебелат… Повеќето …