(ВИДЕО) Вистина или „трик“: Вонземјаните конечно „уловени“

Секојдневно сме сведоци на разни фотографии па и видеа од необјасниви појави на небото кои најчесто се поврзуваат со присуство на вонземјани. И, додека едни се убедени дека станува збор за вонземјани, други (кои се сметаат за технолошки усовршени) сметаат дека тоа е дело на некоја нова монтажа.
Погледнете и вие што се шири по интернет па донесете свој заклучок:?

Posted by SpeedShed: The Car Bible on Montag, 13. November 2017

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскопски парови кои во креветот имаат експлозија на страст

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …