(ВИДЕО) „Фчерашни“ во ексклузивен разговор со успешна бизнисменка: Не е се’ така црно во македонската економија

Фчерашни новости повторно последни на местото на настанот. Во недела од 20 часот на Телма последни дознајте:
– Фчерашни на лице место: Акција на најхрабрите во борба против загадувањето
– Разговор со успешна бизнисменка: Не е сѐ така црно во македонската економија
– Единствено во Фчерашни: Нема да гледате инспиративна приказна за упорноста и посветеноста на која сите завидуваме
Не ја пропуштајте епизодата 8 на „Фчерашни новости“ оваа недела од 20 часот на „Телма“ и во живо на „Фејсбук“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Шест симптоми дека вашиот ЦРН ДРОБ  е полн со ОТРОВИ!

Обрнете внимание на дискретните показатели за оптоварениот црн дроб. Најголемиот цврст орган во телото е …