(ВИДЕО) Џес Бејли гостин во „Еден на Еден“, Жаре му извадил чадор!

Недела, 18. и 50. часот на Канал 5. Во „Еден на Еден“ гостува една од најпопуларните и најозборувани личности во Македонија, американскиот амбасадор, Џес Бејли.
Амбасадорот за првпат зборува за својот приватен живот, а открива и што мисли тој за разните гласини околу него.
Што го натера Жаре да извади голем чадор од под неговото биро – гледате во недела на „Канал 5“ во 18 и 50 часот.

Позади камерите амбасадорот Бејли оствари и „дипломатска“ средба со министерот за Надворешни работи на Република Македонија, господинот Никола Димитров кого ќе го видите во следното издание на „Еден на Еден“ на 26.ти ноември.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Шест симптоми дека вашиот ЦРН ДРОБ  е полн со ОТРОВИ!

Обрнете внимание на дискретните показатели за оптоварениот црн дроб. Најголемиот цврст орган во телото е …