(ВИДЕО) Топ 10. авионски итни слетувања

Секој сака кога ќе влезе во авион летот да мине што побргу и без проблеми.

Но, понекогаш се случуваат непредвидени работи па пилотите се принудени да слетат под итно.
Погледнете ги десетте најопасни итни слетувања:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за петок, 22.10.2021: Јасно ви е дека не можете да добиете сè што емотивно посакувате, но сепак не знаете како да уживате во она што го имате…

Овен Љубов: Потребно е подобро да ги усогласите мислите и чувствата, за да го зачувате …