(ВИДЕО) Фчерашни во школо за фокус и концентрација

Како влијае поскапувањето на дизелот на едно македонско семејство?

Анализата ја направи кој, ако не екипата на „Фчерашни новости“. Еве што друго последни ќе дознаете во недела:
– Фчерашни во школо за фокус и концентрација
– Штрајк ја тресе чевларската индустрија
– Каква фризура ќе има Јелена?


Во недела од 20 часот на Телма и во живо на Фејсбук гледајте ја седмата епизода од најгледаното хумористично шоу во Македонија. Дотогаш, следете ја екипата на нивните официјални страници на Фејсбук и на Инстаграм.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Кој е вистинскиот маж за вас на основа на вашата личност?

Дали некогаш сте пронашле личност која физички ве привлекува многу, но кога малку подобро ќе …