(ВИДЕО) „Бонд 25“: Нема враќање за некои од ликовите!

Џејмс Бонд на големиот екран се појавил првпат со филмот „Доктор Но“ во 1962. година. Од таа година па до денес само еден глумец два пати го одглумил истиот негативец…
Драмата околу наредниот дел од сагата за Џемс Бонд продолжува. Откако во „Спектра“ го гледавме како Блуфилд, Кристофер Валз многумина очекувале да го видат уште еднаш, во продолжувањето.
Но, ако го прашаме Валз од таа идеја нема ништо. Глумецот веста ја соопштил на италијанската интернет страница Talky Movie, додека го интервјуирале на црвениот тепих.
Погледнете го видеото:


Christoph Waltz – Festa del Cinema di Roma red carpet

Christoph Waltz sul red carpet della Festa del Cinema di Roma ci parla di Bond 25, ecco cosa ha risposto su un possibile coinvolgimento nel prossimo film con Daniel Craig. Nei prossimi giorni intervista completa ed incontro su Talky Movie!


Posted by Talky Movie on Donnerstag, 26. Oktober 2017

„Не, жал и е. Тажен сум, но тоа е традиција“ изјавил глумецот.
Додуша како е се’ уште во рана фаза на продукција и како и’ порано се случило ист глумец два пати да се појави како негативец (Ентони Даусон во „Од Русија со љубов“ и „Џемс Бонд:Операција гром“) така е сосема возможно Валз уште еднаш да биде Блуфилд.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Зверев признал дека боледува од дијабетес

Александар Зверев јавно признал дека со години боледува од дијабетес и најави формирање на фондација …