(ВИДЕО 18+) „Задруга“: Учесниците во реалното шоу се соблекуваат – поради задача!

На белградските телевизии се емитуваат повеќе реални шоу програми, и како да се натпреваруваат кој повеќе ќе ги шокира гледачите…„Задруга“, „Парови“ предначат во голотијата и јавното соблекување па и интима…До каде се оди поради освојување награда покажало и вчерашното издание на „Задруга“ на ТВ Пинк…
Во рамките на вчерашната задача на Олимпијада, во реалното шоу „Задруга“ на ТВ Пинк учесниците на реалното шоу добиле задача да облечат што повеќе облека а потоа и’ да ја соблечат.
Филип Ѓукиќ многу сериозно ја сфатил задачата и одлучил потполно да се соблече. Тој после неколку минути соблекување од себе го отфрлил и последното парче облека па задругарите имале можност да го видат потполно гол.
Иако на женскиот род оваа сцена не му пречела, мажите се бунтувале и барале да се покрие на интимните делови.Но, Филип воопшто не реагирал…

Но и Дивна ДНК ги изненадила учесниците. Новиот шок следувал кога одлучила да се соблече.
Станува збор за играта коај Големиот шеф им ја задал на учесниците, а некои биле храбри и истрајни во намерата потполно да се соблечат.
Една од нив била и Дивна а сите во неа гледале во шок…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Мултифункционален, штедлив – минијатурен дом на тркала – Што уште да се посака?

First Light Studio ги здружил силите со локалната компанија Build Tiny и го изгради ова …