(ФОТО) Разочарани обожаватели: На Инстаграм е совршена убавица а во живо и не баш…

Мадалина Генеа е романска глумица и манекенка која поради своите фотографии на Инстаграм ја нарекуваат една од најубавите жени на Европа.

Неа ја следи глас на совршена убавица, но со своето појавување на црвениот тепих докажала дека фотографиите на социјалните мрежи и’ тоа како лажат.


#damiani @damianiofficial 💍

A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) on


#damiani #damianiofficial @damianiofficial

A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) on

@ermannoscervino 🖤

A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) on

Поради занесните облини ја споредуваат и со Софија Лорен, но облечена во истиот фустан на Инстаграм и на црвениот тепих изгледа како две различни жени.
За полесна споредба:

Фотографиите настанале на црвениот тепих за време на доделувањето на наградата Афродита 2017., а обожавателите се разочарани што Мадалина во стварноста не изгледа како ликот кој го изградила на Инстаграм…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за четврток, 21.10.2021: Искрените емоции секогаш имаат лековито дејство, задржете го вниманието на саканата личност…

Овен Љубов: Треба подобро да ги усогласите мислите и чувствата, со цел да го зачувате …