(ФОТО) Не е болест се што боли: Девојката го оставила кога го видела ова…

Русија: Маж на фарма во Уфа, град на средниот дел на северниот европски дел од земјата, полово општел со коњ. Набргу е уапсен, а најголем шок доживеала неговата девојка…
Неверството е честа причина за прекинување на љубовта, а најчести третото лице неповредено излегува од љубовниот триаголник.Но, додека станува збор за лице е уште и’ добро. Замислете вашиот партнер да ве измами со коњ.
Токму тоа и се случило на една девојка од рускиот град Уфа, која својот дечко го фатила со коњ на една фарма, пишува Mirror.
Настраниот маж после болниот чин запалил цигара и задоволно се насмевнувал, но не сметал на тоа дека фармата има безбедоносни камери. Благодарение на снимките се’ било откриено, а перверзникот, откако сфатил дека го снимаат камерите, наводно, запалил бала со сено за да ги уништи сите докази.

Полицијата набргу го уапсила поради сексуално вознемирувње на животни, а од девојката секако „добил двојка“.
„Целиот овој чин е исклучиво навредлив и понижувачки за госпоѓицата која била во љубовна врска со дотичниот маж“ рекле од тамошната полиција.На социјалните мрежи владее мислење дека перверзникот треба да биде кастриран.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали се држите за раце или не? Дали шетате прегрнати? Што може да открие ОДЕЊЕТО ПО УЛИЦА за вашата ВРСКА!

Има ли нешто поромантично од есенска прошетка со саканата личност? Зборувајќи за тоа, дали имате …