(ФОТО) Гледачите повторно во шок: Лезбејски сцени и брутален секс

Меги Гиленхал игра самохрана мајка која станува проститутка. Во епизодата која е емитувана, минатиот викенд, на ХБО, глумицата ги милува градите на својата колешка Емили Мејд…
Телевизиската серија за секс индустријата полека собира се’ повеќе обожаватели. „The Deuce“ кај нас е преведена како „Хрониките на Тајмс Сквер“, а последната епизода предизвикала низа контроверзи.
Меги Гиленхал (39) игра самохрана мајка која станува проститутка. Во епизодата која е емитувана, минатиот викенд, на ХБО, глумицата ги милува градите на својата колешка Емили Мејд (28).
„Целиот живот сакав гради како твоите. Но, Деденце никогаш не ми ги донесе“ рекла Меги.
Прикажани се и неколку жешки сцени на секс помеѓу ликовите кои ги толкуваат глумиците. Освен тоа, во последната епизода прикажана е и брутална сцена на секс помеѓу ликот на Меги и нејзиниот богат клиент.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали се држите за раце или не? Дали шетате прегрнати? Што може да открие ОДЕЊЕТО ПО УЛИЦА за вашата ВРСКА!

Има ли нешто поромантично од есенска прошетка со саканата личност? Зборувајќи за тоа, дали имате …