(ВИДЕО+ФОТО) Од запуштена гаража направил луксузен дом: Трансформација која воодушевува!

Многумина го сожалувале кога наследил стара гаража, но тој добро знаел како потполно да ги промени изгледот, но и намената.
Кога Џереми од семејството наследил стара, мувлосана гаража,многумина го сожалувале. Меѓутоа, тој во таков простор видел голем потенцијал кој на крј и го искористил.
Од старата гаража направил вистинска модерна оаза во која секој би посакал да живее.
Кој и да го видел конечниот резултат од оваа трансформација бил љубоморен.
Погледнете зошто, но сигурно и’ вас ќе ве остави без текст!


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Како брзо да се исушат алиштата во зима? Овие генијални трикови заштедуваат време!

Доколку немате тераса или соба во вашиот стан каде што можете да ги исушите алиштата, …