Том Џонс открил: „Жртва сум на сексуално вознемирување…“

„Наскоро се’ ќе дојде на виделина. Се’ што им се случува на жените им се случува и на мажите“ рекол Том Џонс во ексклузивното интервју за BBC Radio 5 Live
„Не ми се случи ништо страшно затоа што одбивав такви понуди. Од таквите луѓе, едноставно, си заминувате што побргу и ги одбивате сите соработки“ вели Том Џонс (77).
Музичарот признал дека сексуалните вознемирувања секојдневно се случуваат и во музичката индустрија.
„Наскоро се’ ќе дојде на виделина. Се’ што им се случува на жените им се случува и на мажите“ рекол Том Џонс во ексклузивното интервју за BBC Radio 5 Live.
Пред неколку месеци се шушкало за неговата врска со Присила Пристли (72) , но тој ги негирал сите инсуинации дека ја љуби вдовицата на Елвис Пристли.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

ПОДОБРЕТЕ ја вашата врска со едноставна ВЕЖБА од само 30. секунди!

Сите сигурно сте ја минувале фазата на идеализација на партнерот и ова е нормална појава, …