(ФОТО) Дегутантно: Најмладата жртва на сексуално злоставување во Холивуд имала само девет години

Со години ја гледавме како Грдата Бети во популарната серија која на програмата беше шест години. Но, иако и се восхитувавме и чудевме на перформансите, како грдото пајче може да се претвори во исклучителен убав лебед, се’ не било баш прекрасно за Америка Ферера во улогата на Грдата Бети…
Секојдневно се појавуваат нови жртви на продуцентот Харви Вајнштајн. Списокот достигнал до 30. жени, а глумицата Америка Ферера ја објавила својата исповед со хаштегот #MeToo.
Станува збор за тужбата на Алиса Милано кон Харви Вајнштајн која имала цел, како што вели Америка, да се прекине мудрото молчење.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

ПОДОБРЕТЕ ја вашата врска со едноставна ВЕЖБА од само 30. секунди!

Сите сигурно сте ја минувале фазата на идеализација на партнерот и ова е нормална појава, …