(ФОТО) Неда Украден го покажала новиот изглед а фановите „ја исплукале“:„Чисто промашување, само те прави погрда“

Неда Украден објавила фотографија од снимањето на спотот за новата песна и ги изненадила фановите со новиот изглед.
Неда за потребите на спотот вградила руси екстензии во косата и ставила малку појак мејкап од обично. „Никогаш не би рекол дека тоа е Неда“ коментирал еден обожавател кому новиот „look” на Неда не му се допаднал.

Имало многу од оние кои не биле задоволни. „Не ти е убав стајлингот, Недо. Вам то не ви треба, само ве прави погрда“, „Недо, вие сте кралица на естрадата, но овој изглед е промашување. Кој и да ви го направил тоа и ви рекол дека е добро, ве лаже“, „Чисто промашување“ биле само некои од коментарите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

ПОДОБРЕТЕ ја вашата врска со едноставна ВЕЖБА од само 30. секунди!

Сите сигурно сте ја минувале фазата на идеализација на партнерот и ова е нормална појава, …