(ВИДЕО) Имала „чудовиште“ на грбот: На госпоѓата и излегла голема мозолка на грбот а од неа почнал да тече вистински хорор!

Само за оние со јаки нерви!
На многумина од оваа снимка ќе им се „преврти“ желудникот, но нема сомнение дека ги има и оние кои се љубопитни да видат како изгледа некоја од најголемите мозолки било кога.
Неколку луѓе ова видео го поделиле на интернет. Тие покажале какви „чудовишта“ имале на своето тело, но и како успеале да се ослодобат од нив.
Погледнете:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ослободете се од проблемите со кожата со сода бикарбона – Доаѓа времето на комарците, а…

Сода бикарбоната има навистина чудесно дејство Иако сме навикнати да ја користиме во исхраната, таа …