Шок и неверување: Позната актерка ненадејно починала на 39. години

Популарната актерка ненадејно починала во 39. година од животот.

Мелани Хјуз, ѕвездата на сериите „Coronation street” и „Cold Feet“оставила зад себе тригодишен син.Прв кој дознал за нејзината смрт бил сопругот кој ја пронашол.
Сопругот Рик е во длабок шок со оглед на тоа што Мелани немала никакви здравствени проблеми.
Синот, според зборовите на сопругот, постојано прашувал за мајката. За Мелани Рич имал само пофални зборови, нагласувајќи дека била добра душа.

Мелани станала позната кога во 1997. година станала „Мис на Велс“, а потоа успешна се покажала и на полето на глумата. Со сопругот билаа во љубов 10. години, а се венчале во јуни 2011. година. Причината за смртта не е соопштена.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Глумецот од сериите „НЦИС“ и „Бул“ ослабнал 20. килограми без „теретана“ – Открил и како!

Актерот Мајкл Ведерли, sвездата на сериите „Бул“ и „НЦИС“, неодамна призна дека се здебелил. За …