(ФОТО) 15. фотографии кои покажуваат дека славните мајки и татковци се баш како и ние

И’ тие мораат да се нахранат, измијат, расправаат, излакираат нокти, да си го избришат газот…се’ како и ние.
Арни, се чини, е најдобар фризер на својот син Патрик.

#tbt Some things never change @patrickschwarzenegger.

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

Шакира сама си ги лакира ноктите.

Studio pedicure. Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

И’ Лејди Гага спие со својот миленик.

A post shared by xoxo, Gaga (@ladygaga) on

Жизел Бундцхен е горда на својата градина и своите билки.

#gratitude #homegrownfood #health #healingfoods 🌱🙏🥒🥗 #gratidão #hortaemcasa #saúde

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Гал Гадот ака Вондер Вумен, се смирува со боење.

Лив Тајлер никогаш не се срамела да биде мајка и да покаже дека дои.

Sunday morning snuggles with my baby girl. So grateful for this precious gift.

A post shared by Liv Tyler (@misslivalittle) on

Лиз Харли (наводно) сама ги залива градините.

Someone has to do it 😘 #Herefordshire @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Ен Хатавеј сеуште има голема трема поради јавен настап.

Proof that my "#ellendegeneres Nerves" are real… Watch me on @theellenshow today @disneyalice xx

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

Луси Лу слика за себе и за своите пријатели.

Quality studio time @manacontemporary lucyliu.net

A post shared by Lucy Liu (@lucyliu) on

Дури и’ Том Хенкс се слика покрај туѓи автомобили.

I got a new truck! I'm going camping! Hanx.

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

Супер моделот Дочен Крос преку викенд работи по дома.

Крис Прат обожува се’ што е врзано за риболов и рибарски приказни.

Хелен Мирен се вози со јавен превоз.

Дру Баримур не ги пропушта своите тренинзи по јога, бидејќи инаку премногу би се опуштила.

#Christmas2016 #sweatitout

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

И славните женски сакаат дружење по туѓи кујни, во овој случај, кујната на Камерон Дијаз.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Дошол во подрум и останал шокиран од тоа што го видел

АВСТРАЛИЕЦ останал во шок кога во подрумот забележал завиткан триметарски питон. Робин Форд се зачудил …