(ФОТО) Венчаницата на Каролина сеуште интригира:Колку чини – прескапо или нормално!?

Сеуште не стивнуваат коментарите за венчаницата на Каролина Гочева и коментарите дека е многу скапа…Што е скапо всушност?

Венчаницата на Каролина Гочева е од познатиот италијанскиот дизајнер Ермано Сервино. Велат дека оваа венчаница се нашла и на насловната страница на познатиот светски магазин „Вог“, но нема фотки….

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) И’ покрај пандемијата тие се среќни: Ова се 5. најсреќните земји во светот

И’ покрај пандемијата која трае повеќе од една година, некои земји можат да се пофалат …