(ФОТО) Што ќе рече Швајни: Ана Ивановиќ се соблекла за бугарски магазин

Некогашната српска тенисерка, Ана Ивановиќ, се сликала за бугарското издание на магазинот „Ел“ и во таа пригода потполно се разголила.
Бившата тенисерка во темновиолетова тренерка ги покажала градите, барем според насловната страна.
Фотографијата од насловната ја поставила и на социјалните мрежи со што собрала голем број лајкови но и комплименти на сметка на изгледот.

Thank you @elle.bg for this gorgeous cover. Such a great shoot! 💜


A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on


Иако одамна се тргна од тениските терени, на модните магазини не престанува да им е интересна…

New cover of @emotionmagazin out now:)


A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

 

Thank you @chicagomodmag for having me on the cover of your Fashion + Home issue! ❤️ #chicago

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што ја одредува СУДБИНАТА на човекот? Десет цитати од познат психолог кои можат да дадат одговор

Познат психолог открива што е тоа што, според него, ја одредува судбината на речиси секој …