(ФОТО) Џесика Алба чека трето дете, а сопругот не престанува да ја вика „секси мама“

Кеш Ворен и Џесика Алба го очекуваат третото дете, а парот е повљубен од било кога
Освен трудничкиот сјај, има нешто во неа на што нејзиниот сопруг не може да одолее, па и во медиумите неодамна ја нарекол „секси мама“.
„Често останувам импресиониран со нејзината појава. Наутро кога ќе се разбудам опсипан сум со нејзината убавина.Едноставно е, неверојатна“ изјавил неодамна нејзиниот долгогодишен партнер.

Smooches 😚 🤓❤️


A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on


Двојката наскоро ќе прослави 10. годишнина од бракот, во кој ги добиле Хонор (9) и Хевен (6), на прашањето што чекат сега, само се насмеале, бидејќи не знаат.А, можеби нема да знаат до самиот крај. Може да биде изненадување. Што и да биде, нека биде. На сите им е сеедно.

„Не патам од тоа да биде син. Имаме пријатели кои имаат три деца со исти пол и некако замисливаме дека и ние така ќе завршиме. Кој знае?Но, сигурно е дека не бебето сите му се радуваат. Девојчињата се веќе доволно големи да можат да учествуваат па нема да бидат љубоморни. Впрочем, тие ги имаа своите години за мазење, а сега ионака си бараат, малку повеќе, свој простор“ споменал Кеш Ворен, засега единствен маж во семејството на симпатичната глумица.

#happybirthday dad @markdalba -we love you so much❤️

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Бебето, очигледно, пристигнува во вистински момент.
Навистина, 9,6,0 не звучи како лоша комбинација

@cash_warren and I are officially going to be outnumbered #babyonboard #herewegoagain 👶🏼🤰🏽#blessed🙏

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Заљубени сте во во некој со кој НЕ МОЖЕТЕ ДА БИДЕТЕ? 8 совети ќе ви помогнат да го преболите и да продолжите понатаму

Ако сте несреќно заљубени, овие совети можат да ви бидат корисни Љубовта може да биде …