Трагедија: Млад фудбалер на „Јувентус“ починал на тренинг


„Денеска нашиот драг син Томасо почина во трагична несреќа на неговиот фудбалски тренинг. Тој беше полн со живот и со радост. Во овој момент семејството бара почит на нивната приватност, за да можат мирно да ја тажат својата загуба. Тој беше одлично момче“, изјавил пријател на семејството.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СРЕЌНО СЕМЕЈСТВО: Алек Болдвин на премиера дошол со сопругата и шесте деца!

Алек Болдвин (63) и неговата сопруга Хиларија (37) присуствуваа на премиерата на неговиот нов филм …